Собі Клаб

Адреса:Київська область, Вишгородський район, 1000 метрів від Київської ГЕС у бік с. Хотянівка
Телефон: (067) 991-99-11
Соби Клаб

Ми дуже старалися проявити ретельну увагу до наших гостей у всьому - у великому і малому. Тому в СОБІ Клубі про вас будуть піклуватися навіть стихії. У нас дуже багато води. І це не рахуючи зручних білосніжних лежаків, широких жовтих парасольок і достатку прохолодних напоїв.

Наш басейн з гідромасажем та водоспадом - це 25м блакитної гладі 1,3м -1,55м в глибину. Цей басейн починається в Спа зоні, а закінчується вже на вулиці, щоб ви могли плавати там, де вам подобається. Температура води 24 - 27С незалежно від пори року. А значить - якщо ви плануєте продовжити купатися і в зимовий час, вам ніщо не завадить.

Звичайно ж, ми не могли забути про найменших наших гостях. До нашого басейну з гідромасажем та водоспадом примикає дитячий басейн. Ваші діти будуть плескатися у воді в безпосередній близькості від вас. Температура води в ньому виразно річна: 28 - 30 С, а глибина - 45см. Якраз для вашого чада!

Соби Клаб

Гідромасажний басейн відмінно підійде для тих, хто хоче отримати максимум користі від цілющих струменів води. Гідромасаж досить ефективний при лікуванні порушень метаболізму, захворювань опорно-рухового апарату, багатьох внутрішніх органів, патологій нервової системи. Температура води в басейні завжди 36С.

Якщо ви любите атмосферу теплого літа, ми запросимо вас у наш літній басейн. Тут температура води 25 - 27С, довжина - 18м, а глибина 1,3м - 1,55 м.

Любителям частих змін температури дуже підійдуть наші внутрішні контрастні басейни. На вигляд вони однакові, і обидва глибиною 1,3 м -1,55м. Але в одному з них температура води коливається від 18 до 22 С, а інший істотно холодніше: 8 - 12С. Ми впевнені, що вам сподобається переходити з одного в інший.

Соби Клаб Соби Клаб

Адрес: Київська область, Вишгородський район, 1000 метрів від Київської ГЕС у бік с. Хотянівка
Телефон: (067) 991-99-11

Новини

27 квітня відкрилися літні басейни в Sobi Club!

27 квітня відкрилися літні басейни в Sobi Club!

29.04.2019 › Новина дня на Restoran.UA

Розкішний 50-метровий басейн серед соснового лісу з температурою води +25-27, два дитячі басейни з температурою води +28-30, а також літній гриль-ресторан поруч вже чекають на перших гостей для веселого відпочинку на березі каналу Дніпра

Реклама

 

Реклама

 

Салон тижня

Басейн тижня