МВЦ Музею історії міста Києва та Майкл Блейзер представляють фотовиставку «ЖИТТЯ ЯК РОДЕО»

10.06.2019
МВЦ Музею історії міста Києва та Майкл Блейзер представляють фотовиставку  «ЖИТТЯ ЯК РОДЕО»

Шоу, спорт, неймовірне видовище, де все вирішується за долі секунд. Атаки биків рогами, галас трибун, адреналін, синці та зім’яті капелюхи – ця частина культури американських ковбоїв все більше вабить глядачів своїм авантюризмом та небезпечністю. До прикладу, Г’юстонське шоу родео щорічно відвідує близько 3 мільйонів глядачів.

Таку традиційну для американців і ментально дивну для українців атмосферу родео закарбовує на фотографіях Майкл Блейзер. Цьому заняттю він присвятив 20 років, зробивши з шоу майже 100 тисяч кадрів. Для першого публічного показу у Музеї історії міста Києва з його колекції були ретельно відібрані 60 знімків.

Динамізм цього екстремального виду спорту вражає, проте кілька секунд можуть здатися вічністю, коли намагаєшся втриматися у сідлі. Та головне тут – відчути не лише азарт ковбоїв та булфайтерів, а любов до життя, яка і є головною на світлинах фотографа, адже життя – це родео.

Зафіксувати один момент у швидкоплинному русі – таке завдання поставив перед собою автор, намагаючись перенести атмосферу американського ранчо у київські реалії за допомогою мистецтва.

Виставка організована Благодійним Фондом «Дар» за підтримки SigmaBleyzer.
Прийом на честь виставки відбудеться 26 червня о 18.00. На ньому пройде аукціон фотографій та сувенірів у стилі родео, дизайн яких був розроблений Майклом та його дружиною. Усі виручені від аукціону кошти будуть передані Благодійному Фонду «Дар» на реалізацію соціальних, історичних та арт-проектів. 

Про автора:
Майкл Блейзер – фотограф із Г’юстона, Техас. Народився у Харкові, але  переїхав у Сполучені Штати у 1978 році. Розпочав кар’єру в галузі фінансів та менеджменту. Протягом 15 років працював на керівних посадах в Exxon та Ernst&Young в Техасі, Луїзіані та Європі. У 1994 році став одним із засновників приватної компанії SigmaBleyzer, яка інвестує в перспективні ринки країн Східної Європи. Фотографія є найбільшою пристрастю Майкла Блейзера. За останні 50 років він створив понад 1 мільйон знімків.

Відкриття виставки – 14.06 о 18.00
МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).
Вхід вільний.
Контакти для запитів ЗМІ: (068) 32 80 792 (Ірина Ковалькова)

Реклама

 

Реклама

 

Салон тижня

Басейн тижня